آخرین اخبار

نهال سیب

نهال سیب سبز

سیب سبز

نهال سیب سبز نیمه عمود و وسیع رشد می کند. با ساقه های کوتاه و نیمه کوتاه. میوه نیمه درشت بوده و بعضاً درشت می باشد. رنگ میوه سبز تیره براق می باشد.گوشت میوه سفید و آبدار بوده و طعم ترشی دارد. برای انبارداری بسیار مناسب می باشد.نهال فروشی فروش انواع نهال سیب سبز بیشتر بخوانید »

نهال سیب فرانسه

سیب فرانسه

نهال سیب فرانسه بصورت نیمه عمود رشد می کند. این گونه به نسبت، بازدهی بالایی دارد و میوه در تمامی آن یکسان و فاقد سال آوری می باشد. درشتی متوسط، رنگ پوسته میوه قرمز تیره و زرد می باشد بسیار سفت و شیرین بوده و آبدار و لذیذ می باشد.| فروش انواع نهال سیب از قبیل نهال سیب سبز ، نهال ... بیشتر بخوانید »

نهال سیب لبنان

سیب لبنان

نهال سیب لبنان بصورت گسترده رشد می کند و بسیار پربازده می باشد. این گونه به ویروس لکه سیاه و بسیاری از آفت های دیگر سیب مقاوم می باشد. رنگ پوسته میوه قرمز است. مهم ترین رقم تجارتی دنیاست و در ایران بعد از گلدن قرار دارد و دلیل آن نبود امکانات کافی برای انبار کردن آن است. تمایل به سال آوری دارد. پس ... بیشتر بخوانید »

نهال سیب ردچیف

سیب ردچیف

سیب ردچیف از ارقام بسیار مرغوب جهان است که در نهالستان ایران نهال برای اولین بار کشت و تکثیر یافته .عمر اقتصادی حدود ۳۰ سال است . تحمل سرمای زمستان ۲۵c-30c انبار داری طولانی و میوه بسیار زیبا و بازار پسند از ویزگی های این رقم جدید است بیشتر بخوانید »